EGE ÜNİVERSİTESİ

Bergama Meslek YüksekokuluHaberler

DAHA FAZLA


‹
KAYIT YENİLEME VE EKLE -SİL HAFTASI HAKKINDA DUYURU

KAYIT YENİLEME DERS SEÇME EKLE-SİL HAFTASI Kayıt yenileme haftasında kayıt yenileme ve ders seçme işlemini yapamayan, eksik yada fazla derse kayıtlanan öğrencilerimiz i&c devamı..
Açılış Mesajı

Sevgili Öğrencilerim, Üniversiteler Ülkelerin çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmalarında itici güç ve vazgeçilmez kurumların başında gelmektedirler. Bi devamı..
MEZUNİYET İÇİN 3 DERSİ KALAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

ÜÇ DERSTEN VİZE SINAVINA GİRMEYİP SADECE FİNAL/BÜTÜNLEME SINAVINA GİRMEK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Bahar yarıyılı itibari devamı..
KAYIT DONDURMA

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Güz/Bahar Yarıyılında kayıt dondurmak isteyen öğrencilerimizin gerekli evraklar ve http://bergamamyo.ege.edu.tr/tr-5522/formlar.html adresinden alacakla devamı..
DERS MUAFİYETİ

Daha önce başka bir yükseköğretim kurumunda alıp başarılı olunan derslerden muaf olabilmek için onaylı transkript, ders içerikleri ve okulumuz internet sayfasından alın devamı..
YABANCI DİL MUAFİYET SINAVI

YabancI Dil dersi muafiyet sınavına girmek isteyen 1. Sınıf öğrencilerimizin 26 Eylül 2018 tarihi mesai bitimine kadar öğrenci işleri bürosuna isim yazdırmaları gerekmektedir. devamı..
BİLGİSAYAR / BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ DERSİ MUAF...

Bilgisayar / Bilgi ve İletişim Teknolojileri dersi muafiyet sınavına başvurmak isteyen 1. Sınıf öğrencilerimizin 28 Eylül 2018 tarihi mesai bitimine kadar öğrenci işleri bürosun devamı..
ALİAĞA YERLEŞKESİNDE OKUYAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı 13.03.2014 tarih ve 15326 sayılı yazısı gereği , Aliağa Yerleşkesinde okuyan öğrencilerimizin kayıtlarının Ege Üniversitesi Aliağa Meslek Yü devamı..
EK SINAVDAN YARARLANACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

EK SINAV TARİHLERİ AÇIKLANMIŞTIR  GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ  
7143 SAYILI AF KANUNU HAKKINDA DUYURU

ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE 7143 SAYILI AF KANUNUNDAN YARARLANMAK ÜZERE YÜKSEKOKULUMUZA BAŞVURACAKLARIN DİKKATİNE! AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ
İKİNCİ ÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

BERGAMA MESLEK YÜKSEKOKULU 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI İKİNCİ ÖĞRETİMDE İLK %10 A GİREN ÖĞRENCİ LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
›